01
01
01

Instalacje centralnych odkurzaczy

Systemy centralnego odkurzania istnieją na rynku od wielu lat. W Polsce swoją popularność zyskały na przełomie ostatniego dziesięciolecia. Powoli stają się one standardem w wielu domach jednorodzinnych czy apartamentach.
Zapewniają one niezwykły komfort i funkcjonalność. Korzyści płynące z zamontowania systemu centralnego odkurzania są nie do pobicia w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na założenie systemu centralnego odkurzania ?
Systemy centralnego odkurzania cenione są przez użytkowników przedewszytkim za wygodę użytkowania. Kolejnym ich atutem jest brak hałasu podczas pracy urządzenia. Systemy centralnego odkurzania przyjazne są dla alergików ponieważ oczyszczają powietrze z alergenów.


Dlaczego warto powierzyć montaż naszej firmie?
Posiadamy wykwalifikowany personel, który zapewni kompleksowe wykonanie usługi (terminowe rozpoczęcie i zakończenie inwestycji). Nasi specjaliści doradzą Państwu w zakresie wyboru najlepszej jednostki centralnego odkurzania.


Montaż systemu centralnego odkurzania składa się z dwóch etapów:

 I etap - to wykonanie kompleksowej instalacji pod odkurzacz centralny. Etap ten nejlepiej wykonać przez wylaniem posadzek. Etap ten kończony jest testem i pomiarem szczelności.

II etap - na ten etap składa się m.in. montaż gniazd, jednostki centralnej oraz szufelki. Etap drugi najczęściej odbywa się po malowaniu i wykończeniu domu.Chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemów centralnego odkurzania – zapraszamy do kontaktu: 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - INS-MATRO
Projekt i jego realizacja mediaessence.pl